SEAGATE HDD 20TB IRONWOLF PRO (NAS), 3.5", SATAIII, 7200 RPM, Cache 256MB
Kód: ST20000NT001
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Seagate IronWolf PRO NAS 20TB
IronWolf Pro je určený pre komerčné a podnikové NAS. Poskytuje odolný, pripravený a škálovateľný výkon 24x7 v multibayovom prostredí pre viacerých používateľov

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 20 TB |
| Pamäť Cache | 256MB |
| Rychlosť prenosu dát | až 285 MB/s |
| Operačná teplota | 0°C - 65°C |
| Spotreba energie pri záťaži/V pokoji | 7,7/5,7W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky 3,5'' SATA |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| EAN: | 8719706432276 |
| Použití disku: | Pro NAS |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 20000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Typ disku: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 256 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
