SEAGATE HDD 5TB BARRACUDA, 2.5", SATAIII, 5400RPM, 128MB Cache, 15mm
Kód: ST5000LM000
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Seagate BarraCuda 5TB
Seagate prináša viac ako 20 rokov dôveryhodného výkonu a spoľahlivosti na 2,5-palcové pevné disky Seagate BarraCuda – teraz dostupné s kapacitou až 5 TB.
- Najširšie portfólio 2,5-palcových pevných diskov s kapacitou až 5 TB a veľkosťou 7 mm a 15 mm vhodné pre rôzne výpočtové aplikácie.
- Najtenší a najľahší 2,5-palcový pevný disk s až 2 TB úložiskom s výškou Z 7 mm, ktorý poskytuje plynulé upgrady tenkých a ľahkých notebookov a systémov menších rozmerov.
- Vysoká prenosová rýchlosť až 140 MB/s umožňuje koncovým používateľom PC vynikajúci zážitok a rýchlejšie prenosy súborov.
- 2,5-palcové pevné disky s výškou z 15 mm poskytujú kapacitu 3 TB až 5 TB a ponúkajú 2,5-palcové pevné disky s najvyššou dostupnou kapacitou pre externé úložisko alebo úložisko typu všetko v jednom.
- 15mm výška Z umožňuje tenšie jednotky pre stolové počítače typu všetko v jednom a zároveň pomáha znižovať tvorbu tepla a vibrácií systému.
- Konfigurácie s nízkym štartovacím prúdom pre disky 3TB až 5TB umožňujú použitie v starších nízkonapäťových systémoch, ako sú externé boxy USB-2, a zároveň znižujú spotrebu energie.
- Na disky s kapacitou 5TB je možné uložiť viac ako 1,25 milióna skladieb a 600 hodín HD videa.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 2.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 5 TB |
| Rýchlosť prenosu | až 140 MB/s |
| Pamäť Cache | 128 MB |
| Spotreba energie | 2.0 W |
| Rozmery | 100.35 x 69.85 x 15 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 763649078969 |
| Použití disku: | Pro PC |
| Formát: | 2.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 5000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 5400 |
| Typ disku: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 128 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
