SEAGATE HDD 6TB SKYHAWK (SURVEILLANCE), 3.5", SATAIII, 5400 RPM, Cache 256MB, CMR
Kód: ST6000VX009
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Seagate SkyHawk 6TB
SkyHawk využíva rozsiahle skúsenosti spoločnosti Seagate s navrhovaním diskov špeciálne vytvorených pre sledovacie aplikácie

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 6 TB |
| Pamäť Cache | 256MB |
| Rýchlosť prenosu dát | až 180 MB/s |
| Operačná teplota | 0°C - 65°C |
| Spotreba energie pri zatažení/V v pokoji | 5,3/3,4W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| EAN: | 763649148099 |
| Použití disku: | Pro PC |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 6000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 5400 |
| Typ disku: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 256 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
