SEAGATE HDD 10TB IRONWOLF (NAS), 3.5", SATAIII, 7200 RPM, Cache 256MB
Kód: ST10000VN000
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Seagate IronWolf NAS 10TB
IronWolf je určený pre všetky NAS. Zvyknete si na pevný, pripravený a škálovateľný výkon 24×7, ktorý zvládne prostredie NAS s viacerými pozíciami v širokej škále kapacít

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 3.5" |
| Typ pevného disku | HDD |
| Celková kapacita | 10 TB |
| Pamäť Cache | 256MB |
| Rýchlosť prenosu dát | až 210 MB/s |
| Operačná teplota | 0°C - 65°C |
| Spotreba energie pri záťaži/V pokoji | 10,1/7,8W |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.72 kg |
| EAN: | 8719706022859 |
| Použití disku: | Pro NAS |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 10000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Typ disku: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 256 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
