SEAGATE SSD 2TB Rozšíření úložiště pro Xbox X/S
Kód: STJR2000400
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Seagate Rozšírenie úložiska pre Xbox X/S
Pripojte sa k najsilnejšej konzole Xbox všetkých čias – rozširujúcej karte Seagate Storage pre Xbox Series X|S.
Rozšírenie kapacity až o 2 TB
Bezproblémová integrácia do architektúry Xbox Velocity Architecture
Prakticky žiadne zlyhanie výkonu alebo rýchlosti pri hraní z rozširujúcej karty
- BEZPROBLÉMOVÉ HRANIE HIER Navrhnuté v spolupráci s Xboxom pre bezproblémové hranie hier Xbox Series X|S z interného SSD alebo rozširujúcej karty bez obetovania grafiky, latencie, doby načítania alebo snímkovej rýchlosti.
- VYSOKÁ KAPACITA Až 2 TB úložiska zvyšuje celkovú kapacitu Xbox Series X – zhromažďujte tisíce hier na štyroch generáciách Xboxu, bez obetovania výkonu.
- EXKLUZÍVNE PRE XBOX Jediná dostupná rozširujúca karta, ktorá replikuje architektúru Xbox Velocity Architecture – poskytuje rýchlejšie načítanie, bohatšie prostredie a pohlcujúcu hru.

Špecifikácie
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ disku | SSD |
| Kapacita | 2000 GB |
| Kompatibilné s | Xbox Series X a Xbox Series S |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 53 x 31,6 x 7,8 mm |
| Váha | 30 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 8719706042550 |
| Použití disku: | Pro PC |
| SSD Kapacita (GB): | 2000 |
| Typ disku: | SSD |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
