Set klávesnica + myš TRUST GXT 838 Azor Gaming Combo US
Kód: 23289
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GXT 838 Azor Gaming Combo (klávesnica s myšou)
Podsvietená herná klávesnica s elegantnou a presnou hernou myšou
- KLÁVESNICA
- Rozloženie klávesnice v plnej veľkosti
- 3 kombinované farebné režimy LED s nastaviteľným jasom
- Anti-Ghosting: až 8 súčasných stlačení klávesov
- Prepínač herného režimu; priamo vypnúť kláves Windows
- Protišmykové gumové nožičky a 2 výškovo nastaviteľné stupne
- 12 multimediálnych funkčných tlačidiel
- MYŠ
- Tlačidlo voľby rýchlosti (800 - 3000DPI)
- 6 citlivých tlačidiel
- Nepretržité cyklické farby
- Hladké klzné podložky s nízkym trením
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| VŠEOBECNÉ | |
| PN | 23289 |
| EAN | 8713439232899 |
| Celková hmotnosť | 758 g |
| Hmotnosť hlavnej jednotky | 621 g |
| Obsah balenia | Herná klávesnica Herná myš Používateľská príručka Herná nálepka |
| Systémové požiadavky | Windows 10, 8 alebo 7 Mac s procesorom Intel a Mac OS X 10.5 (Leopard) alebo vyššia Chrome OS 2x USB port |
| Záruka | 2 roky |
| KOMPATIBILITA | |
| Kompatibilné typy zariadení | pC, notebook, herná konzola |
| Kompatibilné konzoly | PS4, Xbox One |
| Kompatibilné softvérové platformy | Mac OS, Chrome OS, Windows |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.96 kg |
| EAN: | 8713439232899 |
| Rozhranie setu: | Drôtový USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
| Výbava klávesnice: | Multimediálne klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
