SHARP LFD 55" MultiSync E559, IPS, 3840x2160, 350nit, 1200:1, 8ms, 16/7, VGA, HDMI, LAN, RS232, USB-C, Mediaplayer
Kód: 60006183
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
- DISPLEJ
- ROZLISENIE
- RÝCHLOSŤ SYNC.
- PRIPOJENIE
- ELEKTRICKÉ
- ENVIRONMENTÁLNE PODMIENKY
- MECHANICKÉ
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| EAN: | 4550556167840 |
| Uhlopriečka obrazovky: | 55" |
| Technológia TV: | LED |
| Rozlíšenie: | Ultra HD 4k 3840x2160 |
| Rozhranie: | USB-C 3.2, HDMI, VGA, USB, 3.5mm Jack, LAN, RS-232 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Svietivosť (v nt): | 350 |
| VESA: | 400 x 200 |
| Doba prevádzky: | 16/7 |
| Energetická trieda: | G |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
