SHARP M502, LCD 50" Message Large Format Display, 24/7, 3840 x 2160, 500 [cd/m2]
Kód: 60006054
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
- DISPLAY
- RIEŠENIE
- Rýchlosť synchronizácie
- Pripojenie
- KALIBRÁCIA
- OTVORENÁ MODULÁRNA INTELIGENCIA
- SENZORY
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| EAN: | 4550556131032 |
| Uhlopriečka obrazovky: | 50" |
| Technológia TV: | LED |
| Rozlíšenie: | Ultra HD 4k 3840x2160 |
| Rozhranie: | HDMI, USB, 3.5mm Jack, LAN, RS-232, DisplayPort |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Svietivosť (v nt): | 500 |
| VESA: | 300 x 300 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Energetická trieda: | G |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
