Skener HP ScanJet Pro N4000 snw1 s podávačom listov (A4, 600 dpi, USB 3.0, Ethernet, Wi-Fi, ADF, duplex)
Kód: 6FW08A-B19
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Prechodový skener HP ScanJet Pro N4000 snw1
Parametre
| Typ skenera | Priechodzí |
|---|---|
| Štandardné funkcie digitálneho odosielania | Skenovanie do PC; Skenovanie na jednotku USB; Skenovanie do e-mailu; Skenovanie do sieťového priečinka; Skenovanie na SharePoint; Skenovanie pomocou skratky; Skenovanie do cloudu |
| Rozlíšenie skenera, voliteľné | Až 600 dpi |
| Pracovný cyklus (denný) | Odporúčaná denná záťaž: 4000 strán |
| Bitová hĺbka | 24-bitová (externá), 48-bitová (interná) |
| Úrovne šedej | 256 |
| Detekcia viacnásobného podávania | Áno |
| Typy médií | Hárkový papier; Tlačený papier (laser a atrament); Dierovaný papier Bankové šeky; Vizitky; Prepravné listy; Samoprepisovací papier; Plastové nosiče na ochranu dokumentov; Médiá s odstránenou zošívacou sponou; Plastové karty (hrúbka až 1,24 mm) |
| Hmotnosti médií, podporovaný automatický podávač dokumentov | 40 až 210 g/m2 |
| Formát skenu | Text a obrázky: PDF, PDF/A, šifrované PDF, JPEG, PNG, BMP, TIFF, Word, Excel, PowerPoint, text (.txt), Rich Text (.rtf) a vyhľadávateľné PDF |
| Vstupné režimy skenovania | Farebná dotyková obrazovka s uhlopriečkou 7,1 cm (2,8") na prednom paneli pre HP Scan v OS Windows, HP Easy Scan/ICA v Mac OS a aplikácie tretích strán cez TWAIN, ISIS a WIA |
| Rozšírené funkcie skenera | Automatická expozícia; Automatická hraničná hodnota; Automatická detekcia farieb; Vyhladenie/odstránenie pozadia; Automatická detekcia veľkosti; Vyrovnanie obsahu; Zlepšenie obsahu; Multistreaming; Automatické podávanie; Snímač detekcie viacnásobného podania; Rozšírená detekcia viacnásobného podania; Automatická orientácia; Vynechanie viacerých farieb; Vynechanie farby kanála; Odstránenie okrajov; Odstránenie prázdnej strany; Zlúčenie strán; Vypĺňanie dier; Povolenia PDF; Separácia dokumentu (prázdna strana, čiarový kód, zónový čiarový kód, zónové OCR) |
| Ovládací panel | Ovládací panel so štyrmi tlačidlami na pravej strane odporového dotykového panela: spánok/napájanie, doma, späť, pomoc |
| Kapacita automatického podávača dokumentov | Štandardný, 50 hárkov |
| Rýchlosť skenovania s automatickým podávačom dokumentov | Až 40 str./min (41 str./min vo formáte A4) |
| Možnosti skenovania (ADF) | Jedna strana, obojstranne |
| Maximálna veľkosť skenovania (cez ADF) | 216 x 3100 mm |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 11; Windows 10; Windows 8.1; Windows 7; macOS 10.13 High Sierra; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; Linux; Citrix |
| Kompatibilita so systémom Mac | Áno |
| Konektivita, štandard | Ethernet 10/100 Base-T, USB 3,0, Wi-Fi 802,11 b/g/n, Wi-Fi Direct |
| Verzia štandardu TWAIN | Windows: 32-bitový a 64-bitový TWAIN verzie 2.1; Mac: – |
| Napájanie | Rozsah vstupného napätia: 90-264 VAC, nominálna frekvencia: 50-60 Hz, použitie na celom svete |
| Príkon | 5,9 W (tlač), 24 W (pohotovosť), 1,8 W (spánok), 0,1 W (automatické vypnutie), 0,1 W (vypnutie) [1] Požiadavky na napájanie vychádzajú z podmienok krajiny alebo oblasti, v ktorej sa tlačiareň predáva. Nemeňte prevádzkové napätie. Poškodí sa tým tlačiareň a záruka na produkt bude neplatná. Hodnoty spotreby energie sú založené na meraní zariadenia s napätím 115 V. |
| Štítky ekologickej bezpečnosti | CECP; Certifikácia ENERGY STAR 3.0; EPEAT Silver |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 35 °C |
| Prevádzkový rozsah vlhkosti | Relatívna vlhkosť (RH) 30 – 70 % |
| Rozmery (š x h x v) | 300 x 172 x 154 mm |
| Rozmery palety | 1200 x 2082 mm |
| Hmotnosť | 2,8 kg |
| Teža paketa | 4,2 kg |
| Hmotnosť palety | 426 kg |
| Záruka | 1-ročná obmedzená záruka s výmenou celej jednotky v servisnom centre, vrátane telefonickej a webovej podpory. Záruka sa môže v jednotlivých krajinách líšiť v závislosti od zákonných požiadaviek. Ďalšie informácie o servisných službách spoločnosti HP a možnostiach podpory vo vašom regióne nájdete na lokalite http://www.hp.com/support. |
| Obsah balenia | Prechodový skener HP ScanJet Pro Pro N4000 snw; Napájací kábel; Napájací adaptér; Kábel USB; Motor skenera; Letáky; Inštalačná príručka |
| Obsahuje softvér | Windows: Ovládač skenera HP WIA, ovládač skenera HP TWAIN (32-bitový a 64-bitový), HP Scan, HP Scanner Tools Utility, OpenText ISIS |
| Vrátane kábla | Napájací kábel; Napájací adaptér; Kábel USB |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [1] Požiadavky na napájanie vychádzajú z podmienok krajiny alebo regiónu predaja. Nemeňte prevádzkové napätie. Poškodí sa tým tlačiareň a dôjde k strate záruky na produkt. Hodnoty spotreby energie sú zvyčajne založené na meraní zariadenia s napätím 115 V. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [2] Registrácia EPEAT v príslušných prípadoch. Registrácia EPEAT sa líši podľa krajiny. Stav registrácie v jednotlivých krajinách nájdete na stránke http://www.epeat.net. |
| Poznámka pod čiarou o technických špecifikáciách | [3] Rýchlosť podávania hárkov: všetky rozlíšenia max. 300 ppi; Jednostranne 40 A4 strán za minútu; Obojstranne 80 A4 obrázkov za minútu. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolové skenery |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 4.37 kg |
| EAN: | 193808948688 |
| Automatický podavač dokumentov: | Áno |
| Formát: | A4 |
| Rozhrania: | USB, RJ-45 (Ethernet) |
| Funkcie: | Automatické obojstranné skenovanie |
| Skutočné rozlíšenie skenera (v DPI): | 600 |
| Typ skenera: | Průtahový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
