Skriňa CHIEFTEC mini ITX, BE-10B, čierna, zdroj 300W 80+ Bronze
Kód: BE-10B-300
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
- Kompaktný kufor s objemom menej ako 9 l
- Podporuje základné dosky až do formátu m-ATX
- predinštalovaný 80 mm ventilátor
- Klasický dizajn
- dodávaný 300W napájací zdroj 80PLUS Bronze
ŠPECIFIKÁCIE
| Model | bE-10B-300 |
| EAN kód | 0753263077882 |
| Farba | Čierna |
| Materiál | 0.6 mm SGCC |
| Podpora základných dosiek | Mini ITX, mATX |
| Rozmery (DxŠxV) | 283 mm x 95 mm x 327 mm |
| Hmotnosť (bez obalu/s obalom) | 3.6 kg / 4.02 kg |
| Externá priehradka na disk | 1x 5,25" ultra tenký 9,5 mm ODD |
| Interná priehradka na disk | 1x 2.5" a 1x 3.5"" |
| Napájanie | GPF-300P (TFX 300W) |
| Predný vstup/výstup | 2x USB3.2 Gen 1, 2x USB2.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In, Reset |
| Rozsah dodávky | Sada skrutiek |
| Rozširujúce sloty | 4 |
| Chladenie | Predné: 1x 80 mm (predinštalované) |
| Výška chladiča CPU (max.) | 50 mm |
| Dĺžka karty VGA (max.) | 220 mm |
| Záruka | 24 mesiacov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.02 kg |
| EAN: | 753263077882 |
| Integrovaný zdroj: | Ano |
| Výkon zdroje (W): | 300 |
| Prevedenie skrine: | Mini Tower / micro ATX |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 5.25": | 1 |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 1 |
| Bočnice: | Plná |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
