Slúchadlá ALIGATOR AE005, Strong Bass, strieborná
Kód: AE005SR
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Stereo sluchátka s hands-free AE05 splňují náročné parametry v oblasti kvality zvuku a navíc upoutají pozornost svým luxusním provedením, které doplňují kvalitní kovové detaily. Obsahují vestavěný mikrofon a ovládací tlačítko. Připojení pomocí jack 3,5mm. Jsou moderní, velmi skladná a nabízí silné hluboké tóny i čité výšky. Příjemně překvapí i náročnější posluchače, sluchátka se stanou vaším parťákem na celý den. Skvělý poměr mezi kvalitou a cenou ocení i nároční uživatelé. Jednoduchý ovladač umožňuje přijmout nebo odmítnout hovor. Frekvence:20Hz-20KHz Impedance: 28 Ohm Citlivost: 92dB ± 3dB Vstup: 3.5mm jack Délka kabelu: 1.1m Kvalitní mikrofonDodatočné parametre
| Kategória: | S mikrofónom (do uší) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595181198650 |
| Konektor: | 1x Jack 3,5mm |
| Mikrofón: | Áno |
| Typ bezdrôtového pripojenia: | Není |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Barva - přesná: | Stříbrná |
| Konstrukce sluchátek: | Špunty |
| Účel: | Domácnost/Kancelář |
| True Wireless: | Ne |
| Odnímateľný kábel: | Ne |
| Redukcia šumu (interný zdroj): | Ne |
| Noise canceling (okolitý hluk): | Ne |
| Výdrž baterie (u bezdr.) (h): | Nemá baterii |
| Citlivost (dB/mW): | 92 dB / mW |
| Frekvenčný rozsah [Hz]: | 20 - 20 000 |
| Délka připojovacího kabelu (m): | 1,1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet sluchátek: | 2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
