85'' LED Samsung QB85C - UHD,300cd,MI,16/7
Kód: LH85QBCEBGCXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Samsung QB85C 85" 3840x2160 350cd, HDMI Wifi BT USB prevadzka 16/7Diagonal Size Class 85
Measured 84,5
Resolution 3840x2160(16:9)
Brightness(Typ.) 350 nit
Orientation Landscape / Portrait
Haze 2%
Contrast Ratio (Typ.) 4000:1
Type VA
Active Display Area 1872.0(H) x 1053.01(V)
Pixel Pitch (mm) 0.487 x 0.487
Color Gamut NTSC 72%
Operation Hour 16/7
INPUT VIDEO HDMI 2.0 (3)
AUDIO N/A
USB USB 2.0 x 2
Tuner N/A
OUTPUT VIDEO N/A
AUDIO Stereo mini Jack
USB N/A
WiFi / BT O / O
EXTERNAL CONTROL RS232C(in/out), RJ45
Speaker 10W 2ch
Dimension (mm) Set 1904.3 x 1085.3 x 28.5
Package 2077 x 1222 x 210
Weight (kg) Set 41,9
Package 53,9
VESA Mount 400x400
VESA Mount Screw (Min~Max) M8, 12~14mm
Bezel Width (mm) 13.9(Even)
Key "UHD Signage with
Built-in MagicInfo S10, SSSP 10.0"
Internal Player Operating System Tizen 7.0
Processor CA53 1.3GHz Quad-Core
Storage (FDM) 8 GB (3 GB available)
Special H/W "2nd Gen. B2B Design
Center IR
Temperature Sensor
Ambient Sensor
Auto Level
Wi-Fi(2.4/5.0GHz dual) & BT"
S/W "Signage New Home
Workspace (Microsoft365/VMWare/RDP)
Custom Home
Auto Source Switching & Recovery
Dicom Simulation Mode
Director Mode
Upgradable Web-Engine
Tizen Enterprise Platform
Video Conference Solution
Smart Calibration(Basic)"
Safety 60950-1 / 62368-1
EMC Class A
Environment ENERGY STAR 8.0, EPEAT
IP Rating IP5x
Security "802.1x(WPA2 Enterprise)
: EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP"
Power Supply AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Power Consumption Max[W/h] 231
Typical[W/h] 159
Sleep mode less than 0.5W
Temperature 0?~ 40?
Relative Humidity 10~80%
Included "Quick Setup Guide,
Warranty Card,
Power Cord
RS232C(IN) Gender
Remote Controller & Batteries"
Optional Stand STN-L6585C
Mount N/A
Specialty
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 80 a viac palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 53.9 kg |
| EAN: | 8806094973983 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Kontrast (statický): | 4000:1 |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,487 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1 904,3 × 1 085,3 × 28,5 |
| Hmotnost (kg): | 41,9 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 3840 |
| Počet pixelov na výšku: | 2160 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 84,5 |
| Uhlopriečka: | 76" a více |
| Model: | QB85C |
| Doba odezvy (ms): | 10 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 16/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| Spotřeba energie (W): | 231 |
| Rozměr VESA uchycení: | 600 x 400 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka: | 3 Roky |
| Modelová řada: | Samsung |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
