SODIMM DDR4 8GB 3200MHz TRANSCEND 1Rx8 1Gx8 CL22 1.2V
Kód: TS3200HSB-8G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TS3200HSB-8G
DDR4-3200 Unbuffered SO-DIMM
Moduly Transcend DDR4 DRAM sa vyznačujú prenosovou rýchlosťou až 3200 Mb/s, ktorá zvyšuje efektivitu vašej práce. Modul DDR4 sa dodáva v bežnom tvare, ako aj v malých obrysoch, aby vyhovoval rôznym požiadavkám na tvar základnej dosky. Všetky moduly sú skonštruované s najlepšími dostupnými čipmi a prísne testované, aby sa zabezpečila spoľahlivosť a kompatibilita s rôznymi platformami.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| typ pamäte RAM | DDR4 |
| Typ DIMM | Nevyrovnaný modul SO-DIMM |
| Rýchlosť | 3200 |
| Oneskorenie CAS | CL22 |
| Kapacita | 8 GB |
| Hodnosť x org. | 1Rx8 |
| Zloženie zložky | 1Gx8 |
| Napätie | 1.2V |
| Počet kolíkov | 260 pinov |
| Výška PCB | 1.18 palcov |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte |
|---|---|
| Záruka: | Doživotné |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 760557853169 |
| Využití paměti: | Notebooky |
| Typ pamäťového modulu: | SODIMM DDR4 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Frekvence paměti RAM (GHz): | 3.2 |
| Časování CAS: | 22 |
| RGB: | Ne |
| Chlazení: | 100 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
