SODIMM DDR5 16GB 4800MHz CL40 GOODRAM
Kód: GR4800S564L40S/16G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| PN | GR2666D464L19S/4G |
| Kapacita | 8 GB |
| Organizácia | 512×8 |
| Typ | DIMM DDR4 |
| Hodiny | PC4-21300 (2666 MHz) |
| Napätie | 1,2 V |
| Cas Latencia | 19 |
| Záruka | Životnosť |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte |
|---|---|
| Záruka: | 8 rokov |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908267963081 |
| Využití paměti: | Notebooky |
| Typ pamäťového modulu: | SODIMM DDR5 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Frekvence paměti RAM (GHz): | 4.8 |
| Časování CAS: | 40 |
| RGB: | Ne |
| Chlazení: | 100 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
