SONY 55'' 4K 24/7 Professional BRAVIA without Tuner, HAZE
Kód: FW-55BZ40L
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Typ displeja | LED |
| Veľkosť obrazovky | 55 palcov (139 cm) |
| Rozlíšenie | 4K (3840 x 2160) |
| Jas | 700 cd/m2 |
| Kontrast | 1200:1 |
| Doba odozvy | 8 ms |
| Počet HDMI portov | 4 |
| Wi-Fi | Áno |
| Operačný systém | Android TV |
| Podpora Chromecast/AirPlay | Áno |
| Výkon reproduktorov | 2 x 10W |
| Prevádzková doba | 24/7 |
| Nožičky v balení | Áno |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| EAN: | 4548736150133 |
| Uhlopriečka obrazovky: | 55" |
| Technológia TV: | LCD |
| Rozlíšenie: | Ultra HD 4k 3840x2160 |
| Rozhranie: | LAN |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Svietivosť (v nt): | 700 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
