Kingston A400/480GB/SSD/2.5''/SATA/3R
Kód: SA400S37/480G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Základné parametre
Technológia pevného disku: SSD
Formát disku: 2,5
Kapacita [GB]: 480
Rozhranie: SATA 6Gb / s
Rýchlosť čítania [MB / s]: 500
Rýchlosť zápisu [MB / s]: 450
MTTF (milióna hodín): 1
Životnosť (TBW): 160
Pamäť SSD disku: TLC
Fyzické parametre
Výška [mm]: 7
Šírka [mm]: 100
Hĺbka [mm]: 69,9
Hmotnosť (g): 41
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky SATA |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 740617263442 |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Provedení: | Interní |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie IDE: | Ne |
| Rýchlosť SATA: | SATA III/600 |
| Rozhranie mini PCI-e: | Ne |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie PCI-e: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston A400 |
| Rozhranie Thunderbolt: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita disku: | 480GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Rýchlosť čítania (MB/s): | 500 |
| Rýchlosť zápisu (MB/s): | 450 |
| TBW - rozsah (TB): | 101 - 200 TB |
| TBW - přesná (TB): | 160 |
| Paměťové čipy: | 3D NAND |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Barva: | Nevztahuje se |
| WWW_PRO_3L: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
