Stojanový rozvádzač 15U (š) 600x (h) 1000, sklenené dvere
Kód: RMA-15-A61-CAX-N1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
RMA-15-A61-CAX-N1Upozornění: Obrázky jsou pouze ilustrační!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové rozvádzače 19'' + príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 50 kg |
| EAN: | 8595105062234 |
| Hĺbka racku (rackové skrine): | 100 až 109 cm |
| Výrobca (rackové skrine): | Triton |
| Šírka racku (rackové skrine): | 75/80 cm |
| Typ (rackové skrine): | Volně stojící |
| Výška racku (rackové skrine): | 15U |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
