Synology 2.5” SATA SSD SAT5221 - SAT5221-960G
Kód: SAT5221-960G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Synology 2.5” SATA SSD SAT5221 - SAT5221-960G Vysoce výkonný 2,5'' SSD disk určený pro podnikové nasazení s rozhraním SATA 6 Gb/s a kapacitou 960 GB.
OBECNÉ
Kapacita: 960 GB
Rozměr: 2,5'' × 7 mm
Rozhraní: SATA 6 Gb/s
VÝKON
Sekvenční čtení (128 KB, QD32): 530 MB/s
Sekvenční zápis (128 KB, QD32): 500 MB/s
Náhodné čtení (4 KB, QD32): 98 000 IOPS
Náhodný zápis (4 KB, QD32): 44 000 IOPS
ODOLNOST A SPOLEHLIVOST
Počet zapsaných terabajtů (TBW): >1 700 TB
Střední doba mezi poruchami (MTBF): 1 500 000 hodin
Míra neopravitelných chybovostí bitů (UBER): < 1 sektor na 1017 přečtených bitů
Ochrana před výpadkem napájení: Ano
SPOTŘEBA ENERGIE
Napájecí napětí: 5 V (±5 %)
Aktivní čtení (typická): 2,3 W
Aktivní zápis (typická): 3,2 W
Průměrná hodnota napájení při nečinnosti: 1,3 W
TEPLOTA
Provozní teplota: 0°C až 70°C
Skladovací teplota: -40°C až 85°C
OSTATNÍ
Rozměry (V × Š × H): 7 mm × 69,85 mm × 100 mm
Certifikace: FCC, CE, EAC, BSMI, VCCI, KC, RoHS, UKCA
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky SATA |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711174726158 |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Provedení: | Interní |
| Záruka (roky): | 5 |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Modelová řada: | Synology SAT5221 |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita disku: | 960GB |
| Typ úložiska: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Barva: | Nevztahuje se |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
