Synology 3,5" HDD HAT5320-24T Enterprise (NAS) (24TB, SATA III, 7200 RPM, 1GB)
Kód: HAT5320-24T2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Synology 3,5” SATA HDD HAT5320-24T
Výkonné a spoľahlivé pevné disky pre systémy Synology
Vďaka úzkej integrácii so systémom DSM a hardwareom Synology ponúka pevný disk Synology HAT5300 prvotriedny výkon. Na základe viac ako 300 000 hodín interného overovania a testovania a vďaka 5-ročnej obmedzenej záruke Synology ponúka séria HAT5300 v nasadeniach Synology bezkonkurenčnú spoľahlivosť.
Pomocou testovania a optimalizácií bolo u pevných diskov radu HAT5300 dosiahnuté až o 23 % vyšší výkon sekvenčného čítania v náročných prostrediach viacerých používateľov.
Stránky produktu: https://www.synology.com/cs-cz/products/drives/hdd/enterprise-hatTechnické špecifikácie:
| Obecné | |
| Kapacita | 24 TB |
| Rozmery | 3.5" |
| Rozhranie | SATA 6 Gb/s |
| Veľkosť sektora | 512e |
| Konstrukcia disku | Utěsnené héliom |
| Výkon | |
| Rýchlosť otáčok | 7,200 rpm |
| Rýchlosť rozhrania | 6.0 Gb/s, 3.0 Gb/s, 1.5 Gb/s |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäti | 1 GB |
| Maximálna dlhodobá rýchlosť prenosu dát (typu.) | 309 MiB/s |
| Spoľahlivosť | |
| Priemerná doba do zlyhania (MTTF) | 2,5 milióna hodín |
| Hodnotenie pracovnej záťaže | Za rok prenesené 550 TB |
| Záruka | 5 rokov |
| Spotreba energie | |
| Napájacie zariadenie | 12 V (± 10%) / 5 V (+10/-7%) |
| Aktívna nečinnosť (typu.) | 4.35 W |
| Náhodné čítanie / zápis (4 kB Q1) (typu.) | 8.11 W |
| Teplota | |
| Pri prevádzke | 5°C až 60°C (41°F až 140°F) |
| Preklenutie prevádzky | -40°C až 70°C (-40°F až 158°F) |
| Náraz | |
| V prevádzke | 490 m/s2 {70 G} (trvanie 2 ms) |
| Preklenutie prevádzky | 1960 m/s2 {250 G} (trvanie 2 ms) |
| Prevýška nad morom | |
| V prevádzke | -305 metrov na 3,048 metra |
| Preklenutie prevádzky | -305 metrov na 12,192 metra |
| Vlhkosť | |
| V prevádzke | 5% až 90% relatívnej vlhkosti (bez kondenzácie) |
| Preklenutie prevádzky | 5% až 95% relatívnej vlhkosti (bez kondenzácie) |
| Ostatné | |
| Veľkosť (výška x šírka x hĺbka) | 26.1 mm x 101.85 mm x 147 mm |
| Hmotnosť | 730 g |
| Certifikácia | CE, RCM, BSMI, KC, UL, TUV, ICES, UKCA, RoHS, Morocco Mark |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.73 kg |
| EAN: | 4711174726547 |
| Použití disku: | Pro NAS |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 24000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Typ disku: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | Nešpecifikované |
| Chladič disku: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
