Synology BC500 IP kamera
Kód: BC501
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kamera využívající umělou inteligenci určená k integrovanému chytrému sledování. BC500 je všestranná kamera s umělou inteligencí, stupněm ochrany IP67, rozlišením 5 MP a širokoúhlým snímáním, vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Díky vysokému rozlišení 2880x1620 s frekvencí 30 FPS, 110° horizontálním širokoúhlým zobrazením a schopností nočního vidění dokáže kamera BC500 zachytit všechny potřebné podrobnosti. Klíčové vlastnosti • Ostré video, v noci i ve dne 5MP snímač s širokoúhlým objektivem, záznam s frekvencí 30 FPS a výkonná svítidla IR LED umožňující noční vidění až do vzdálenosti 30 m • Detekce a hledání pomocí funkce Edge AI Umělá inteligence obsažená v kameře zajišťuje detekci osob a vozidel, detekci narušení a funkci Instant Search • Není nutná žádná licence na zařízení Kamera nevyžaduje žádnou licenci pro zařízení ve službě Surveillance Station ani aktivaci • Nahrávání dočasného záznamu Podpora nahrávání dočasného záznamu na karty microSD pro případ selhání sítě • Zabezpečení a dodržování předpisů Díky podpoře protokolů HTTPS/SRTP a shodě s předpisy US NDAA/TAA je vhodná pro citlivé aplikaceDodatočné parametre
| Kategória: | Bullet drôtová outdoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 846504005093 |
| Wi-Fi: | Nie |
| Rozlíšenie: | 2880x1620 |
| Mikrofón: | Ano |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Umiestnenie kamery: | Venkovní |
| Prevedenie kamery: | Bullet |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 2.8 mm |
| Záznamové médium: | MicroSD/SDHC/SDXC |
| Nočné videnie (IR prísvit) (m): | 15 a více |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Napájanie: | Ze sítě 12V DC |
| Snímková frekvencia (fps): | 30 |
| Farba: | Bílá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
