Synology 3,5" HDD HAT5310-20T Enterprise (NAS) (20TB, SATA III, 7200 RPM, 512MB)
Kód: HAT5310-20T
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Synology 3,5” SATA HDD HAT5310-20T
Výkonné a spoľahlivé pevné disky pre systémy Synology
Vďaka úzkej integrácii so systémom DSM a hardvérom Synology ponúka pevný disk Synology HAT5300 prvotriedny výkon. Na základe viac ako 300 000 hodín interného overovania a testovania a vďaka 5-ročnej obmedzenej záruke Synology ponúka séria HAT5300 v nasadeniach Synology bezkonkurenčnú spoľahlivosť.
Pomocou testovania a optimalizácií sa dosiahlo u pevných diskov série HAT5300 až o 23 % vyšší výkon sekvenčného čítania v náročných prostrediach s viacerými používateľmi.
Stránky produktu: https://www.synology.com/cs-cz/products/drives/hdd/enterprise-hatTechnické špecifikácie:
| Obecné | |
| Kapacita | 20 TB |
| Rozmer | 3.5" |
| Rozhranie | SATA 6 Gb/s |
| Veľkosť sektora | 512e |
| Výkon | |
| Rýchlosť rotácie | 7 200 rpm |
| Rýchlosť rozhrania | 6.0 Gb/s, 3.0 Gb/s, 1.5 Gb/s |
| Veľkosť vyrovnávacej pamäti | 268 MiB |
| Maximálna dlhodobá rýchlosť prenosu dát (typ.) | 230 MiB/s |
| Spoľahlivosť | |
| Stredná doba medzi zlyhaniami (MTTF) | 2,5 milióna hodín |
| Hodnotenie pracovnej záťaže | Za rok prenesených 550 TB |
| Záruka | 5 rokov |
| Spotreba energie | |
| Napájacie zariadenie | 12 V (± 10%) / 5 V (+10/-7%) |
| Aktívna nečinnosť (typ.) | 4,16 W |
| Náhodné čítanie / zápis (4 kB Q1) (typ.) | 8,35 W |
| Teplota | |
| V prevádzke | 5°C až 60°C (41°F až 140°F) |
| Vypnuté | -40°C až 70°C (-40°F až 158°F) |
| Náraz | |
| V prevádzke | 686 m/s2 {70 G} (trvanie 2 ms) |
| Vypnuté | 2450 m/s2 {250 G} (trvanie 2 ms) |
| Nadmorská výška | |
| V prevádzke | -305 metrov do 3 048 metrov |
| Vypnuté | -305 metrov do 12 192 metrov |
| Relatívna vlhkosť | |
| V prevádzke | 5 % až 90 % relatívnej vlhkosti (bez kondenzácie) |
| Vypnuté | 5 % až 95 % relatívnej vlhkosti (bez kondenzácie) |
| Iné | |
| Veľkosť (výška x šírka x hĺbka) | 26,1 mm x 101,85 mm x 147 mm |
| Hmotnosť | 720 g |
| Certifikácia | CE, EAC, BSMI, RCM, KC, RoHS, ICES, CSA, TUV, UL |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| EAN: | 4711174725496 |
| Použití disku: | Pro NAS |
| Formát: | 3.5" |
| HDD Kapacita (GB): | 20000 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Otáčky HDD: | 7200 |
| Typ disku: | HDD |
| Veľkosť buffra (v MB): | 256 |
| Chladič disku: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
