Tapo C225 Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera
Kód: TAPO C225
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TP-Link Tapo C225
Domácí bezpečnostná Wi-Fi kamera
- Režim fyzického súkromia - Udržiavajte súkromie s čočkou blokovanou krytom, keď je nastavený režim fyzického súkromia.
- Inteligentná detekcia a oznámenia AI - Inteligentná AI identifikuje ľudí, domáce zvieratá a vozidlá a zároveň rozpoznáva abnormálne zvuky a podľa potreby upozorní používateľa.
- Pan and Tilt - Poskytuje 360° horizontálne zorné pole.
- Chytré sledovanie - Sledovanie objektu, pričom ho udržiava v zornom poli fotoaparátu.
- Senzor svetla - Vysoce citlivý senzor svetla zachytáva snímky vyššej kvality aj za zlých svetelných podmienok.
- Zvukový a svetelný alarm - Spustite svetelné a zvukové efekty, ktoré vystraší nechcených návštevníkov.
- Obousmerný zvuk - Umožňuje komunikáciu pomocou vstavaného mikrofónu a reproduktora.
- Snadné nastavenie - Podľa pokynov v aplikácii ľahko nastavíte počas niekoľkých minút.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/cloud-camera/tapo-c225/
Technické špecifikácie
| CAMERA | |
| Image Sensor | 1/3“ |
| Resolution | 2K QHD (2560 × 1440 px) |
| Lens | F/NO: 1.6±5%; Ohnisková vzdialenosť: 4mm±5% |
| Night Vision | Night Vision |
| View Range | 360° Horizontálne, 149° Vertikálne |
| NETWORK | |
| Security | 128 bit AES šifrovanie s SSL/TLS |
| Wi-Fi Protocol | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| Protocol | TCP/IP, DHCP, ICMP, DNS, NTP, HTTPS, TCP, UDP, ONVIF |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Wireless Security | WPA/WPA2-PSK |
| ACTIVITY NOTIFICATIONS | |
| Input Trigger | Detekcia pohybu, Detekcia osôb, Detekcia prekročenia čiary, Podvodná kamera, Detekcia pláču dieťaťa, Detekcia vozidiel, Detekcia domácich zvierat, Detekcia mačiek, Detekcia psov, Rozbitie skla, Detekcia dymového alarmu |
| Output Notification | Oznámenie, Snímka (Tapo Care). |
| VIDEO | |
| Video Compression | H.264 |
| Frame Rate | 2560×1440@15fps |
| Video Streaming | 2K QHD |
| Audio Compression | G.711 |
| AUDIO | |
| Audio Communication | Obojstranné audio |
| Audio Input & Output: | Vstavaný mikrofón a reproduktor |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cube bezdrôtová indoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 4897098688090 |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Umiestnenie kamery: | Vnitřní |
| Prevedenie kamery: | Cube |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 |
| Záznamové médium: | Cloud |
| Vstavaný mikrofón: | Ano |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Detekcia zvuku: | Ano |
| Audio vstup: | Ano |
| Audio výstup: | Ano |
| Snímková frekvencia (fps): | 30 |
| WiFi: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Otočná kamera: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
