Tapo C400S2 smart cam battery system 2×Tapo C400+1×Tapo H200
Kód: TAPO C420S2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TP-Link Tapo C420S2 (2x kamera Tapo C420 + hub Tapo H200) Inteligentní bezdrátový bezpečnostní kamerový systém *
2K QHD - nyní má 1,7krát více pixelů než 1080p, takže poskytuje jasnější videa a fotografie. *
Výdrž baterie 180 dní - Nabíjecí a vyměnitelná baterie s protokolem nízké spotřeby prodlužuje dobu používání. *
Plnobarevné noční vidění - Zachyťte vysoce věrné detaily a barvy v noci díky senzoru hvězdného světla. *
Inteligentní detekce a upozornění s umělou inteligencí - Inteligentní umělá inteligence identifikuje osoby, domácí zvířata, balíčky a auta a v případě potřeby upozorní uživatele. *
Umístění bez drátů - Žádné dráty znamenají, že kamery můžete umístit téměř kamkoli uvnitř nebo venku - kamkoli vám to vyhovuje! *
Světelný a zvukový alarm - Zvuk a světlo jako alarm při detekci pohybu. *
Obousměrný zvuk - umožňuje komunikaci prostřednictvím vestavěného mikrofonu a reproduktoru. *
Flexibilní možnosti ukládání - ukládejte nahraná videa na kartu microSD nainstalovanou v rozbočovači (až 256 GB) nebo pomocí služeb cloudového úložiště Tapo Care. *
Odolnost proti vodě a prachu IP65 - Poskytuje vynikající vodotěsnost a prachotěsnost pro venkovní scénáře.
Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz | TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP | 2.4 GHz | WPA/WPA2-PSK
Rozlišení: 2K QHD (2560 × 1440 px)
Čočka: F/NO: 1.61±10%, Focal Length: 3.18mm±,5%
Noční vidění: 850 nm IR LED up to 49 ft/15m
Rozměry: 110.6*64.2*64.2 mm (kamera) | 71.45*71.45*31.25 mm (HUB)
Obsah balení * 2x kamera Tapo C420 (baterie je součástí dodávky) – micro-USB * hub Tapo H200 * USB adaptér * USB kabel adaptéru * DC napájecí adaptér * montážní šrouby * montážní šablony * 2x držák kamery * průvodce * RJ45 Ethernetový kabel
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cube bezdrôtová indoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| EAN: | 4897098688052 |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| Umiestnenie kamery: | Venkovní |
| Prevedenie kamery: | Cube |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Záznamové médium: | Cloud |
| Nočné videnie (IR prisvietenie): | 15m a více |
| Vstavaný mikrofón: | Ano |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Detekcia zvuku: | Ne |
| Audio vstup: | Ano |
| Audio výstup: | Ano |
| Snímková frekvencia (fps): | 15 |
| LAN: | Ano |
| WiFi: | Ano |
| Napájanie: | Ze sítě 5V DC |
| Rozmery (Š x V x H): | 64,2 x 64,2 x 110,6 mm |
| Barva: | Bílá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
