TC M75q G5 Tiny/Ryzen 5 8500GE/512/16GB/NOOS
Kód: 12RQ000XCKSSK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 * certifikace TCO 9.0 * prošel armádním testem MIL-STD-810H * adaptér Cage * držák VESA
Provedení: Tiny (1l)
Operační systém: ne
Procesor: AMD Ryzen 5 8500GE (6 jader, 12 vláken, 3,5/5 GHz, 16 MB cache)
Čipová sada: AMD PRO 600
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů (2/1)
Maximální velikost paměti: 64GB DDR5
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Podpora úložiště: až 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 740M Graphics
Audio: kodek Realtek® ALC233, HD, interní reproduktor
Síť: integrovaná 100/1000M
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (AMD Wi-Fi® 6E RZ616, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
Klávesnice: USB Traditional, černá, čeština/slovenština
Myš: USB Calliope, černá
Správa zabezpečení: diskrétní TPM 2.0, certifikace TCG, certifikace FIPS 140-2, Chassis Intrusion Switch
Napájení: 65W 89% adaptér
Přední porty: * 1x USB-C® (USB 10Gb/s/USB 3.2 Gen 2), pouze přenos dat * 1x USB-A (USB 10Gb/s/USB 3.2 Gen 2), s Always On a 5V@2,1A nabíjením * 1x USB-A (USB 10Gb/s/USB 3.2 Gen 2) * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Zadní porty: * 3x USB-A (Hi-Speed USB/USB 2.0) * 1x DisplayPort™ 1.4 (HBR2, DSC) * 1x USB-A (USB 10Gb/s/USB 3.2 Gen 2) * 1x HDMI® 2.1 TMDS * 1x Ethernet (RJ-45) * 1x serial * 1x bezpečnostní slot Kensington®, 3x7mm * 1x napájecí konektor
Rozšiřující sloty: 3x M.2 (1x pro WLAN, 2x pro SSD)
Barva: černá
Rozměry: 179x182,9x36,5mm s pryžovými nožičkami
Hmotnost: cca 1,25kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_M75q_Gen_5?M=12RQ000XCK
Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198153741984 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkCentre M |
| Provedení: | Ultra small (tenký client) |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | bez operačního systému |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5200 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | M75q Gen 5 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,4 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 2 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 3 |
| USB 3.x (zadní): | 1 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | R5-8500GE |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C924040165 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Barva: | Černá |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
