TC M75s G5 SFF/Ryzen 7 8700G/512/16GB/DVD/W11P
Kód: 12TA0006CKSSK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5
Provedení: SFF (8,2L)
Operační systém: Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky
Procesor: AMD Ryzen 7 8700G (8 jader, 16 vláken, 4,2/5,1 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 1x 16GB UDIMM DDR5-5200
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost paměti: 64GB DDR5-5200
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Pozice pro interní jednotku: Až tři disky, 1x 3,5'' HDD + 2x M.2 SSD (k doplnění druhého disku M.2 je potřeba - M.2 SSD kit: LNZ4XF1C39743)
Optická mechanika: ano
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 780M
Audio: kodek Realtek® ALC623-CG, reproduktory 1Wx1,
Síť: Ethernet (100/1000M)
Bezdrátová komunikace: ne
Klávesnice: USB tradiční klávesnice, černá, čeština / slovenština
Myš: Myš USB Calliope, černá
Zabezpečení: * Diskrétní TPM 2.0, certifikace TCG, certifikace FIPS 140-2 * Bezpečnostní slot Kensington®, 3 x 7 mm * Smyčka visacího zámku * Bezpečnostní procesor Pluton
Systém VESA: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Napájení: zdroj 260W 90%
Přední porty: * 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s 15W nabíjením * 4x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x mikrofon (3,5 mm) * 1x Čtečka karet 3v1 * 1x DVD±RW
Zadní porty: * 4x USB-A (Hi-Speed ??USB / USB 2.0) * 1x HDMI® 2.1 TMDS * 2x DisplayPort™ 1.4a (HBR2, DSC) * 1x RJ-45 * 1x line-out (3.5mm)
Rozšiřující sloty: * 1x PCIe® 3.0 x16, nízkoprofilový * 1x PCIe® 3.0 x1, nízkoprofilový * 3x slot M.2 (jeden pro WLAN, dva pro SSD)
Barva: Černá (Black)
Rozměry: 92,5 x 297,7 x 339,5 mm
Hmotnost: cca 4,6 kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_M75s_Gen_5?M=12TA0006CK
Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198153580538 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ano |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkCentre M |
| Provedení: | Small Form Factor |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5200 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | M75s Gen 5 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,2 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 4 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 4 |
| USB 3.x (zadní): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 260 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | UDIMM |
| Přesný model CPU: | R7-8700G |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C924030162 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 780M Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,1 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Barva: | Černá |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
