TechnoLine Modell SC analogový budík, bílý
Kód: MODELL SC WHITE
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Analogová budík
- analogový budík
- čas riadený kryštálom
- materiál plast
- buzenie zvukovým signálom (8 sekúnd 1 pípnutie za sekundu, potom 8 sekúnd 4 pípnutia za sekundu, potom 8 sekúnd 4 silnejšie pípnutia za sekundu a potom stále pípanie)
- možnosť opakovaného buzenia (Snooze) po 4 minútach
- ciferník 49 x 49 mm
- možnosť krátkodobého osvetlenia ciferníka
- napájanie na 1 ks batérie typ AA 1,5 V (tužková, nie je súčasťou balenia)
- farba biela, ciferník biely, číslice čierne
Špecifikácie
| Parametre | |
|---|---|
| Čas | Áno, riadený kryštálom |
| Budík | Áno |
| Opakované buzenie (Snooze) | Áno, po 4 minútach |
| Napájanie | 1 ks batérie typ AA 1,5V, (tužková, nie je súčasťou balenia) |
| Celkové rozmery | 6,4 x 3,2 x 6,4 |
| Hmotnosť | 58 g (bez batérie) |
| Farba | Biela, ciferník biely, číslice čierne |
| Možnosť postavenia / zavesenia | áno / nie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Budíky a hodiny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 4029665001012 |
| Zobrazenie času: | Analógové |
| Prevedenie: | Stolové |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
