TechnoLine Modell XL analogový budík, stříbrný
Kód: MODELL XL SILVER
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Analogová budík
- analogový budík
- čas riadený kryštálom
- materiál plast
- buzenie zvukovým signálom (4 pípnutí za sekundu), alebo zvonkom
- ciferník 86 x 73 mm
- možnosť krátkodobého osvetlenia ciferníka
- napájanie na 2 ks batérií typ AA 1,5 V (tužkové, nie sú súčasťou balenia)
- farba strieborná s chromom, ciferník biely, číslice čierne
Špecifikácie
| Parametre | |
|---|---|
| Čas | Áno, riadený kryštálom |
| Budík | Áno |
| Napájanie | 2 ks batérií typ AA 1,5V (tužkové, nie sú súčasťou balenia) |
| Celkové rozmery | 110 x 54 x 84 mm |
| Hmotnosť | 164 g (bez batérií) |
| Farba | Farba strieborná s chromom, ciferník biely, číslice čierne |
| Možnosť postavenia / zavešenia | áno / nie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Budíky a hodiny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 4029665891019 |
| Zobrazenie času: | Analógové |
| Prevedenie: | Stolové |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
