THERMALTAKE Case View 270 Plus TG ARGB, ATX, Průhledná bočnice, 3x 120mm ARGB Fan, černá
Kód: CA-1Y7-00M1WN-01
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Thermal Take View 270 Plus TG ARGB
Skriňa View 270 Plus TG ARGB Mid Tower Chassis, navrhnutá pre úžasný zážitok zo sledovania, je skriňa ATX s predným a ľavým panelom z tvrdeného skla a tromi predinštalovanými ventilátormi Hydraulic Bearing 120 mm ARGB Lite. Jej RGB osvetlenie je možné ovládať pomocou softvéru základnej dosky od spoločností ASUS, GIGABYTE, MSI a ASRock. Okrem toho je do skrine možné inštalovať až deväť 120mm ventilátorov a na hornú časť skriňe View 270 Plus TG ARGB Mid Tower Chassis je možné umiestniť radiátor o veľkosti až 360 mm.

Špecifikácie
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 2.5" Pozícia | 1x |
| 3.5" Pozícia | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predné Vstupy/Výstupy | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Vrchná časť | 360, 240, 120 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Vrchná časť | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| 2x 120 mm | |
| 3x 120 mm | |
| 1x 140 mm; 1x 120 mm | |
| 180 mm | |
| 420 mm | |
| 220 mm | |
| 456 x 230 x 454 mm | |
| 6.35 kg | |
Čo je v balení
3x ARGB ventilátor 120 mm
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7.79 kg |
| EAN: | 4711475644182 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 1 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
