THERMALTAKE Case View 380 WS ARGB, Průhledná bočnice, černá
Kód: CA-1Z2-00M1WN-WS
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
THERMAL TAKE Case View 380 WS ARGB
Skrinka View 380 WS ARGB Mid Tower je dvojkomorová ATX skrinka doplnená štýlovými drevenými prvkami. Podporuje základné dosky s rozložením „Hidden-Connector“ od ASUS, MSI a GIGABYTE a je vybavená tromi 120mm ARGB Lite Reverse ventilátormi na strane základnej dosky a jedným 120mm ARGB Lite ventilátorom vzadu.

Špecifikácie
| Veľkosť Skrine | |
|---|---|
| Veľkosť Skrine | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozícia | 1x |
| 2.5" Pozícia | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 7x |
| Predné Vstupy/Výstupy Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Vrchná časť | 120/240/360 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Spodná časť | 120/240/360 mm |
| 120/140/240/280 mm | |
| Vrchná časť | 3 x 120, 2 x 120, 1 x 120 mm |
| Spodná časť | 3 x 120, 2 x 120, 1 x 120 mm |
| 1 x 120 mm | |
| 3 x 120, 2 x 120, 1 x 120 mm 2 x 140, 1 x 140 mm | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 160 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 415 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 200 mm |
| Veľkosť | 411 × 285 × 447 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.63 kg |
| EAN: | 4711658545589 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | ARGB |
| Vybavenie PC skrinky: | Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
