THERMALTAKE Case View 380 XL WS ARGB, Průhledná bočnice, bílá
Kód: CA-11E-00M6WN-WS
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
THERMAL TAKE Case View 380 XL WS ARGB
View 380 XL WS ARGB Mid Tower je dvojkomorová ATX skriňa zvýraznená štýlovými drevenými prvkami. Podporuje Hidden-Connector základné dosky, je vybavená tromi 120mm ARGB Lite Reverse ventilátormi na strane základnej dosky a jedným 120mm ARGB Lite ventilátorom vzadu. Ponúka tiež priestor pre 360mm radiátor ako na vrchu, tak na strane základnej dosky.

Špecifikácie
| Veľkosť Skriňa | |
|---|---|
| Veľkosť Skriňa | Mid Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozícia | 1x |
| 2.5" Pozície | 2x |
| Rozširujúce sloty | |
| Horizontálne | 8x |
| Předné Vstupy/Výstupy konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Vrchná časť | 120/240/360 mm 140/280 mm |
| Zadná časť | 120 mm |
| Napravo | 120/240/360 mm |
| Vrchná časť | 3 x 120, 2 x 120, 1 x 120 mm 2 x 140, 1 x 140 mm |
| Spodná časť | 3 x 120, 2 x 120, 1 x 120 mm |
| Zadná časť | 1 x 120 mm |
| Napravo | 3 x 120, 2 x 120, 1 x 120 mm |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 160 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 420 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | 180 mm |
| Veľkosť | 471x 288 x 473 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.21 kg |
| EAN: | 4711658545657 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Midi Tower |
| Farba skrine: | Biela |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 1 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Prosklená |
| Podsvícení: | ARGB |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel, Priehľadná bočnice |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
