THERMALTAKE Chladič CPU Astria 200 ARGB, 1x120mm, LGA1851, AM5, bílá
Kód: CL-P137-AL12SW-A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Thermal Take ASTRIA 200 ARGB
ASTRIA 200 ARGB White je náš prvý vysoko výkonný chladič CPU s osvetlením ARGB, ktorý sa vyznačuje jedinečným dizajnom svietiaceho horného krytu ARGB s efektom meteorického dažďa. Chladič procesora ASTRIA 200 ARGB Lighting White je vybavený štyrmi meďami tepelne trubicami vo tvaru U s priemerom 6 mm a 120mm ventilátorom s vysokým prietokom vzduchu. Pýši sa chladicím výkonom 210 W TDP a poskytuje výnimočný chladiaci výkon aj pre používateľov štandardných procesorov.

Špecifikácia
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmer chladiča | 160 x 124 x 93 mm |
| Materiál | Hliníkové žeby Mäďové tepelné trubice |
| Počet ventilátorov | 1x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 x 120 x 25 mm |
| Rýchlosť | 500 - 1800 RPM |
| Statický tlak | 2.56 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 65 CFM |
| Hluk | 27 dB(A) |
| Konektory | 4-pin PWM + 3-pin ARGB |
| MTBF | >40 000 hodín |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 1156, 1155, 1151, 1150, 2066, 2011 |
| AMD | AM5, AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 4711475647480 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
