THERMALTAKE Chladič CPU Astria 200 ARGB, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: CL-P119-AL12SW-A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Thermal Take ASTRIA 200 ARGB
Chladič procesoru ASTRIA 200 ARGB Lighting je náš prvý vysoko výkonný chladič procesoru s osvetlením ARGB, ktorý sa vyznačuje jedinečným dizajnom svietiaceho horného krytu ARGB s efektom meteorického dažďa. Chladič procesoru ASTRIA 200 ARGB Lighting je vybavený štyrmi meďnými tepelné trubicami tvaru U s priemerom 6 mm a 120mm ventilátorom s vysokým prietokom vzduchu. Pýši sa chladicím výkonom 210 W TDP a poskytuje výnimočný chladicí výkon aj pre používateľov štandardných procesorov.

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmery chladiča | 160 x 124 x 93 mm |
| Materiál | Hliníkové žiary Meďné tepelné trubice |
| Počet ventilátorov | 1x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 x 120 x 25 mm |
| Rýchlosť | 500 - 1800 RPM |
| Statický tlak | 2.56 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 65 CFM |
| Hluk | 27 dB(A) |
| Konektory | 4-pin PWM + 3-pin ARGB |
| MTBF | >40 000 hodín |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 1156, 1155, 1151, 1150, 2066, 2011 |
| AMD | AM5, AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.01 kg |
| EAN: | 4711475640931 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
