THERMALTAKE Chladič CPU Astria 400 ARGB, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: CL-P120-CA12SW-A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Thermal Take ASTRIA 400 ARGB
Chladič procesora ASTRIA 400 ARGB Lighting je náš prvý vysoko výkonný chladič procesora s osvetlením ARGB, ktorý sa vyznačuje jedinečným dizajnom svietiaceho horného krytu ARGB s efektom meteorického roja. Chladič procesora ASTRIA 400 ARGB Lighting je vybavený šiestimi meďnými tepelnými trubicami vo tvare U s priemerom 6 mm a 120 mm ventilátorom s vysokým prúdením vzduchu. Pýši sa chladicím výkonom 230 W TDP a poskytuje výnimočný chladiaci výkon aj pre používateľov štandardných procesorov.

Špecifikácie
| Chladič | |
|---|---|
| Rozmer chladiča | 160 x 124 x 94 mm |
| Materiál | Hliníkové žeby Medejné tepelné trubice |
| Počet ventilátorov | 1x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 x 120 x 25 mm |
| Rýchlosť | 500 - 1800 RPM |
| Statický tlak | 2.56 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 65 CFM |
| Hluk | 27 dB(A) |
| Konektory | 4-pin PWM + 3-pin ARGB |
| MTBF | >40 000 hodín |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 1156, 1155, 1151, 1150, 2066, 2011 |
| AMD | AM5, AM4 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.11 kg |
| EAN: | 4711475640948 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
