THERMALTAKE Vodní chladič TH240 V2 Ultra ARGB, 2x120mm ARGB, LGA1851, AM5, bílá
Kód: CL-W404-PL12SW-A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Thermal Take TH240 V2 Ultra ARGB
TH240 V2 Ultra ARGB Snow má nový priemyselný kryt s LCD displejom s rozlíšením 480 x 480, ktorý prináša technológiu Ultra do radu TH. TH240 V2 Ultra ARGB Snow je vybavený dvoma ventilátormi CT120 ARGB White a je vhodný pre malé až stredné skrine, do ktorých sa zmestí 240mm AIO, a pre tých, ktorí chcú vyskúšať najnovšiu radu Ultra.

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Materiál bloku (dáta CPU) | Meď |
| LCD Displej | |
| Veľkosť | 2.1" |
| Rozlíšenie | 480 x 480 |
| Chladič | |
| Rozmery radiátora | 276 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Dĺžka trubky | 460 mm |
| Počet ventilátorov | 2x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 x 120 x 25 mm |
| Rýchlosť | 500 - 2000 RPM |
| Statický tlak | 2.23 mm H20 |
| Prúd vzduchu | 57.05 CFM |
| Hluk | 26 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 2066, 2011-3, 2011, 1200, 1156, 1155, 1151, 1150 |
| AMD | AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2, FM1 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.02 kg |
| EAN: | 4711475640368 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
