THERMALTAKE Vodní chladič TH360 V2 Ultra ARGB, 3x120mm ARGB, LGA1851, AM5, bílá
Kód: CL-W405-PL12SW-A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Thermal Take TH360 V2 Ultra ARGB
TH360 V2 Ultra ARGB Snow má nový priemyselný kryt s LCD displejom s rozlíšením 480 x 480, ktorý prináša rad Ultra do série TH. TH360 V2 Ultra ARGB Snow je vybavený tromi ventilátormi CT120 ARGB White a je vhodný pre stredné až veľké skrine, do ktorých sa zmestí 360mm AIO, a pre tých, ktorí chcú vyskúšať najnovšiu sériu Ultra.

Špecifikácie
| Vodný blok | |
|---|---|
| Materiál bloku (doska CPU) | Meď |
| LCD Displej | |
| Veľkosť | 2.1" |
| Rozlíšenie | 480 x 480 |
| Chladič | |
| Rozmery radiátora | 396 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátora | Hliník |
| Dĺžka trubky | 460 mm |
| Počet ventilátorov | 3x |
| Ventilátor | |
| Veľkosť | 120 x 120 x 25 mm |
| Rýchlosť | 500 - 2000 RPM |
| Statický tlak | 2.23 mm H20 |
| Prúdenie vzduchu | 57.05 CFM |
| Hluk | 26 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvietenie | ARGB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 2066, 2011-3, 2011, 1200, 1156, 1155, 1151, 1150 |
| AMD | AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2, FM1 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.59 kg |
| EAN: | 4711475640375 |
| Typ chladiča: | Vodné |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
