THERMALTAKE zdroj 1300W Toughpower TF3, 140mm, Plně modulární, 80+ Titanium, černá
Kód: PS-TPD-1300FNFATE-1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Thermal Take Smart BX3 750W
Rad Smart BX3 je navrhnutý tak, aby spĺňal normy ATX 3.1, a ponúka varianty s výkonom 550 W, 650 W a 750 W. Je ideálny pre používateľov s obmedzeným rozpočtom, ktorí hľadajú efektívny a spoľahlivý základný zdroj napájania s pevnou päťročnou zárukou.
Rad Smart BX3 je plne kompatibilný so špecifikáciami ATX 3.1, ktoré podporujú až 200% výkyv výkonu, dosahujú 60% účinnosti pri nízkom zaťažení a splňujú požadované štandardy časovania napájania.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 1300 W |
| MTBF hodín | >100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OCP/OVP/UVP/OPP/OTP/SCP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 20-8 A |
| Veľkosť ventilátora | 140 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (750mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 5x / 1x (600mm) + 2x (PCIe 12+4pin na 2x PCIe 6+2pin: 600mm + 150mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 2x / 2x (600mm) |
| SATA Konektor | 16x / 4x (600mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 8x / 2x (600mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 3.1 |
| Efficiency 80 PLUS | Titanium |
| Modulárne káblovanie | Plne |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| Hmotnosť: | 4.33 kg |
| EAN: | 4711658540126 |
| Výkon zdroje (W): | 1300 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ano |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Titanium |
| Vlastnosti zdroja: | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
