THERMALTAKE zdroj 550W Smart BX3, 120mm, 80+ Bronze, černá
Kód: PS-SPD-0550NNFABE-3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Thermal Take Smart BX3 550W
Rad Smart BX3 je navrhnutý tak, aby splňoval normy ATX 3.1, a ponúka varianty s výkonom 550 W, 650 W a 750 W. Je ideálny pre používateľov s obmedzeným rozpočtom, ktorí hľadajú efektívny a spoľahlivý základný zdroj napájania s pevným päťročným zárukou.
Rad Smart BX3 je plne kompatibilný so špecifikáciami ATX 3.1, ktoré podporujú až 200 % výkyv výkonu, dosahujú 60 % účinnosti pri nízkom zaťažení a splnia požadované štandardy časovania napájania.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 550 W |
| MTBF hodín | >100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OCP/OVP/UVP/OPP/OTP/SCP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 12-5 A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 1x (500mm + 150mm) |
| SATA Konektor | 4x / 1x (500mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (500mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Bronzová |
| Modulárna káblovosť | Nie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| Hmotnosť: | 2.13 kg |
| EAN: | 4711475642942 |
| Výkon zdroje (W): | 550 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Bronze |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
