THERMALTAKE zdroj 850W Toughpower GT, 120mm, Plně modulární, 80+ Gold, černá
Kód: PS-TPT-0850FNFAGE-3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Thermal Take Toughpower GT 850W
Plne modulárna séria Toughpower GT je navrhnutá tak, aby poskytovala účinnosť 80 PLUS Gold a bola kompatibilná so štandardmi ATX 3.1. Jej natívne modulárne rozhranie PCIe 12V-2x6 (12+4 pin) efektívne napája grafické karty PCIe 12+4 pin. Séría Toughpower GT, na ktorú sa vzťahuje rozsiahla 5-ročná záruka, splňuje potreby používateľov orientovaných na hodnotu, ktorí hľadajú nový zdroj napájania spoľahlivým výkonom.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 850 W |
| MTBF hodín | >100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OVP/UVP/OCP/OPP/OTP/SCP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 10 A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (550mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (700mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 2x (600mm + 150mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (600mm) |
| SATA Konektor | 6x / 2x (450mm + 150mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (400mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 3.1 |
| 80 PLUS Účinnosť | Gold |
| Modulárne káblovanie | Plne |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 10 rokov |
| Hmotnosť: | 2.46 kg |
| EAN: | 4711475647411 |
| Výkon zdroje (W): | 850 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 24-pin |
| Modulární kabeláž: | Ano |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Gold |
| Vlastnosti zdroja: | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
