TOPDON Car Jump Starter JumpSurge 1200 PRO, 10000 mAh
Kód: TOPJS12PRO
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Novinky a vylepšenia v Car Jump Starter JumpSurge 1200 PRO:
- Maximálny špičkový prúd: 1800A (JumpSurge 1200 PRO) oproti 1200A (JumpSurge 1200).
- Bezpečnostné funkcie: Pridanie senzorov Stop Spark™ u modelu PRO.
- USB-C vstup/výstup: Nové rýchlonabíjanie PD pre USB-C u modelu PRO.
- Kvalita svoriek: Prémiové medené svorky u modelu PRO.
- Odolnosť: Zvýšená odolnosť voči prachu a opotrebovaniu u modelu PRO.
Obsah balenia:
1 ks - Car Jump Starter JumpSurge 1200 PRO
1 ks - Manuál
1 ks - Ochranný textilný obal
1 ks - Batériové svorky
1 ks - USB-C nabíjací kábel
| Technické špecifikácie: | |
| Značka: | TOPDON |
| Model: | Car Jump Starter JumpSurge 1200 PRO |
| Kapacita: | 3,7V , 10000mAh/37 Wh |
| Typ batérie: | Li-ion |
| USB-A (2x) výstup: | 5V/3A (15W) |
| USB-C vstup/výstup: | PD18W, 5V/3A 15W, 9V/2A (18W) |
| DC Jack výstup: | 16,8V/10A (168W) |
| Rozmery: | 8,5 x 17,5 x 3 cm |
| Hmotnosť: | 750 g |
| Max. výstupný prúd pre vozidlá: | 1800A |
| LED svetlo: | stále, stroboskop, SOS svetlo |
| Prevádzková teplota: | od -10°C do 40°C |
| Ukládanie: | od -20°C do 75°C |
| Ochrana: | IP64 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky autobatérií |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8595656504269 |
| Typ zariadenia: | Štartér |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár





