TP-Link AC1900 Whole-Home WiFi System Deco S7(3-pack)
Kód: DECO S7-3-PACK-
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Deco S7 - Mesh systém AC1900 s Wi-Fi pro celoplošné pokrytí domácnosti *
Rychlost Wi-Fi 1 900 Mbit/s – sledujte své oblíbené seriály v rozlišení 4K s kombinovanou rychlostí až 1 900 Mbit/s (600 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz a 1 300 Mbit/s v pásmu 5 GHz ) s technologií 3×3 MU-MIMO. *
Připojení více než 100 zařízení – Deco si poradí s datovými přenosy i v těch nejrušnějších sítích a zajistí spolehlivé připojení pro více než 100 zařízení. *
Bezproblémové pokrytí silnějším signálem – díky pokročilé technologii mesh jednotky Deco mezi sebou spolupracují, aby vytvořily sjednocenou síť s jedním názvem. Zařízení se automaticky přepojují mezi jednotkami Deco, jak se pohybujete po domě, aby měly neustále nejsilnější dostupný signál. *
Plně gigabitový ethernet – 3 gigabitové ethernetové porty WAN/LAN poskytují spolehlivý přístup k internetu s vysokou rychlostí. *
Robustní rodičovská kontrola – omezte čas strávený na internetu a zablokujte nevhodné webové stránky na základě jedinečných profilů, které lze vytvořit pro každého člena rodiny. *
Dva režimy v jednom – funguje jako router nebo přístupový bod pro vytvoření flexibilní domácí sítě. *
Snadné nastavení – skutečně jednoduché nastavení s aplikací Deco, která vás provede krok za krokem.
Standardy: Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz + IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz)
Rychlost: AC1900 (5 GHz: 1300 Mbps (802.11ac) + 2.4 GHz: 600 Mbps (802.11n))
Rozsah pokrytí: 3-5pokojový dům
Wi-Fi kapacita: střední
Režimy: router / access point
Procesor: 1.2 GHz CPU
Porty: 3x Gigabit / jednotka
Zabezpečení: WPA-Personal / WPA2-Personal
Zabezpečení sítě: SPI Firewall / Access Control
Síť pro hosty: 1x 5 GHz Guest Network / 1x 2.4 GHz Guest Network
Protokoly: IPv4 / IPv6
WAN: Dynamic IP / Static IP / PPPoE / PPTP / L2TP
Správa: Deco APP
Rozměry: 162,3 x 90,7 x 90,7 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konektivita |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.95 kg |
| EAN: | 6935364073022 |
| Typ Wi-Fi aktívneho prvku: | Wi-Fi routery, Acces Pointy, Bridge, MU-MIMO |
| Komunikačné pásmo: | 2,4 GHz, 5 GHz, 2,4 + 5 (Dual Band) |
| Podporované štandardy: | 802.11b/g, 802.11b/g/n, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11a/n, 802.11n, 802.11ac |
| Zabezpečení: | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Typ antény: | Integrovaná |
| Pripojenie externej antény: | Nie |
| USB port: | Ne |
| Slot na SIM kartu: | Ne |
| Použití: | Vnitřní |
| Počet portů LAN: | 3 |
| Další vlastnosti: | Podpora IPv6, QoS (Quality of service), Podpora Wi-Fi Mesh, Firewall, Síť pro hosty, Management |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
