TP-link Tapo C325WB, Outdoor Security Wi-Fi Kamera
Kód: TAPO C325WB
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Tapo C325WB
Revoluční technologie nočního vidění pro vylepšenou čistotu.
Jasnost za denního světla i za velmi nízkých světelných podmínek.
Na rozdíl od jiných barevných kamer pro noční vidění, které využívají reflektory nebo světlomety, Tapo C325WB využívá ColorPro technologie spárovaná s neuvěřitelným rozlišením 2688 x 1520 poskytuje ohromující výsledky za špatných světelných podmínek. Zažijte přirozenější barvy, jasnější obraz a čistší obraz i za špatných světelných podmínek.
Světlomety omezují barvy na malou část a IR senzory budou vytvářet pouze černobílé snímky. S ColorPro můžete vidět obraz, který se během dne blíží jeho přirozené barvě.
Zažijte nekompromisní kvalitu obrazu, a to i za špatných světelných podmínek, díky pokročilé technologii HDR, která zajišťuje dokonale vyváženou expozici bez přepalování nebo podexponování.
Funkce *ColorPro Night Vision *F1.0 Super-Aperture Lens & 1/1.79''Large Sensor *Person/Animal/Vehicle Detection *Customizable Motion Detection *Secure Local and Cloud Storage *IP66 Weatherproof *Wireless/Wired Networking *Wide Field of View
Specifikace
CAMERA *Image Sensor: 1/1.79“ Progressive Scan CMOS *Minimum Illumination: Color: 0.0005 Lux, 0 Lux with Spotlights *Resolution: 2K QHD 4MP *Lens: F/NO: 1.0±5%, Focal Length: 4.58mm±5% *Viewing Angle: 127° Diagonal *Night Vision: ColorPro Night Vision *Weatherproof Rating: IP66
AUDIO *Audio Communication: Two-Way Audio
NETWORK *Standards and Protocols: IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz *Frequency: 2.4GHz
GENERAL *Dimensions( W X D X H ): 5.85 x 5.43 x 3.56 in. (148.7 x 137.9 x 90.4 mm)
ENVIRONMENT *Operating Temperature: -20?~45?(-4°F ~113 °F) *Storage Temperature: -40?~60? (-40°F~140°F) *Operating Humidity: 10%~90%RH, Non-condensing *Storage Humidity: 5%~90%RH, Non-condensing
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cube bezdrôtová outdoor kamera |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| EAN: | 4897098685426 |
| Mikrofón: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 148 x 90 x 137 |
| Rozlíšenie: | 2688x1520 |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Umiestnenie kamery: | Venkovní |
| Prevedenie kamery: | Cube |
| Typ snímača: | CMOS |
| Typ objektivu: | Fixní |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 4.58 mm |
| Zorný uhol: | 127° |
| Záznamové médium: | Cloud + Storage Card Slot |
| Detekcia pohybu: | Ano |
| Detekcia zvuku: | Ano |
| Stupeň krytia: | IP66 |
| Napájení: | Ze sítě 9V DC |
| Barva: | Bílá |
| PoE: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
