TP-Link Tapo L430C chytrá WiFi stmívatelná LED žárovka (barevná,2500K-6500K,470lm,2,4GHz,E14)
Kód: TAPO L430C
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Tapo L430C
Chytrá viacfarebná žiarovka
- 16 miliónov farieb - Vytvorte si úžasnú atmosféru výberom svetiel zo širokej škály farieb, dokonca ich môžete stlmiť na ľubovoľnú úroveň jasu, aby ste dosiahli dokonalú atmosféru.
- Nastaviteľná biela - Podľa meniacej sa potreby si môžete nastaviť teplotu farby od 2 500 K do 6 500 K.
- Veľmi nízky 1% jas - Veľmi nízky jas 1 % (<6 lm) zabezpečuje upokojujúce, nerušivé osvetlenie, ideálne na nočné osvetlenie.
- Efektívne svetelné efekty - Zábavné navrhnuté namiesto animovaných svetelných efektov, dostupné v aplikácii Tapo.
- Synchronizácia so zvukom - Pomocou aplikácie Tapo môžete synchronizovať žiarovku so hudbou a vytvoriť synchronizované osvetlenie.
- Automatické osvetlenie podľa biorytmu - Automaticky upravuje denný jas a teplotu farieb na základe prirodzeného slnečného svetla v oblasti, kde sa nachádzate, a zabezpečuje najvhodnejšie osvetlenie pri každom zapnutí.
- Dvouvrstvová žiarovka - Efekt miešania svetla je lepší, rovnomernejší a jemnejší.
- Plán a časovač - Vytvorte si pravidelný plán zapínania a vypínania vonkajšieho osvetlenia verandy s vybranými svetelnými efektmi.
- Nenutný hub - Pripojte svetlo L430C k domácej Wi-Fi a máte všetko pripravené.
- Automatizácia východu a západu slnka - Automatická aktivácia svetla podľa časového pásma. Zapínajte pri východe slnka a vypínajte pri západe slnka alebo naopak.
- Hlasové ovládanie - Spravujte svoje chytré svetlá pomocou hlasových príkazov cez Alexu, Google Assistant alebo Samsung SmartThings.
- Dálkové ovládanie a režim Away - Okamžité zapnutie/vypnutie pripojených zariadení, nech ste kdekoľvek, prostredníctvom aplikácie Tapo. Zapnutím režimu neprítomnosti môžete simulovať, že je niekto doma.
- Seskupovanie ovládania - Seskupte svoje chytré svetlá na ovládanie jasu, farby a ďalších parametrov a súčasne zapínajte a vypínajte svetlá a ďalšie zariadenia.
- Sledovanie spotreby energie - Sledujte spotrebu energie a náklady pripojených zariadení v reálnom čase prostredníctvom aplikácie Tapo.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/smart-bulb/tapo-l430c
Technické špecifikácie
| TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE | |
| Formát | B38, E14 |
| Jas | 470 lumenov |
| Rozsah teploty farieb | 2500-6500 K |
| Zmena farieb | Áno (len cez aplikáciu a cloud) |
| Stmievanie | Áno (len cez aplikáciu a cloud) |
| Uhol lúča svetla | 260 ° |
| Index farebného podania | > 80 |
| Čas na 95% rozohriatia | ?1 s |
| SDCM | ? 6 |
| Cyklus vypínania/zapínania | 15 |
| Životnosť | 25 000 hodín |
| Vstupné napätie | 220-240 V~, 50/60 Hz |
| Weighted energy consumption | 5 kWh/1000 h |
| Maximálna spotreba | 4,8 W |
| Režim pohotovostného režimu | 0,3 W |
| Porovnateľná výkonovina žiarovky | 40 W |
| Energetická trieda | F |
| FYZIKÁLNE | |
| Obsah balenia | • Tapo Smart Light Bulb ×1 • Rýchly štartovací sprievodca |
| Rozmery (Š x D x V) | 115 × 38 mm |
| ĎALŠIE | |
| Certifikácie | CE, ERP, RoHS, SAA, RCM |
| Životné prostredie | • Prevádzková teplota: -15 °C~40 °C • Prevádzková vlhkosť: 10%~90% RH, bez kondenzácie |
| Kompatibilné s Google Home | Áno |
| Kompatibilné s Amazon Alexa | Áno |
| Bezdrôtová konektivita | IEEE 802.11b/g/n, 2,4 GHz Wi-Fi, Bluetooth |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chytré osvetlenie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 1210002603393 |
| Produkt: | Žiarovka |
| Typ svetelného zdroja: | LED, SMART |
| Energetická trieda: | F |
| Napätie (V): | 230 |
| Příkon: | 4.5 |
| Životnosť: | 25000 hodín |
| Světelný tok (lm): | 470 |
| Počet kusov v balenie: | 1 |
| Funkcia: | Nastavenie farby, Nastavenie teploty bielej farby, Stmievateľnosť, Nastavenie chromatičnosti |
| Kompatibilita: | Google assistant, Amazon Alexa, WiFi, BlueTooth |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
