TRANSCEND Externí SSD 1TB, ESD410C, USB-C 3.2 Gen2x2, Modrá
Kód: TS1TESD410C
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Transcend Externé SSD 1TB
Prenosný SSD disk ESD410C od spoločnosti Transcend sa vyznačuje vysokou rýchlosťou a pôsobivou odolnosťou. S prenosovou rýchlosťou až 20 Gb/s je práca s veľkými súbormi prakticky bez starostí. Kompaktný disk ESD410C, ktorý splňuje požiadavky amerického vojenského testu pádu, vydrží pád z výšky 3 metre a spĺňa normu IPX5, takže dáta vo vnútri sú zabezpečené vysokou úrovňou ochrany, čo je vhodné pre outdoorových fotografov, cestovateľov a tvorcov obsahu.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Formát disku | Externý SSD |
| Typ pevného disku | SSD |
| Typ Flash pamäti | 3D NAND |
| Celková kapacita | 1 TB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 2000 / 2000 MB/s |
| Rozmery | 79 x 42 x 14.5 mm |
| Váha | 65 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 760557864493 |
| Použití disku: | Externí disky |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen2 Type C |
| Typ disku: | SSD externý |
| Rychlost čtení MB/s: | 2000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 2000MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
