TRANSCEND Externí SSD ESD300P 1TB, External SSD, USB 10Gbps, Type C, růžová
Kód: TS1TESD300P
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Transcend Externý SSD 1TB
ESD300P je najmenší prenosný SSD od spoločnosti Transcend, ktorý poskytuje bleskurýchlu prenosovú rýchlosť 10 Gb/s a kapacitu úložného priestoru až 2 TB, čo vám umožňuje prenášať obrovské množstvo súborov behem okamihu. ESD300P je kompatibilný so všetkými zariadeniami USB Type-C a predstavuje pohodlnú a efektívnu možnosť externého úložiska, o ktorú nechcete prísť!

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB 5Gbps |
| Typ Flash pamäte | 3D NAND flash |
| Celková kapacita | 1 TB |
| Sekvenčné čítanie / zápis | až 1050 / 950 MB/s |
| Rozmery | 60.1 x 20 x 7.8 mm |
| Hmotnosť | 9 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 760557850847 |
| Použití disku: | Externí disky |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | externí USB 3.2, USB 3.1 Type C |
| Typ disku: | SSD externý |
| Rychlost čtení MB/s: | 1000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 550MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
