TRANSCEND Externí SSD ESD380C 500GB, External SSD, ESD380C, USB 3.2 Gen 2, Type C
Kód: TS500GESD380C
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRANSCEND ESD380C Prenosný SSD 500GB
Transcend ESD380C je prenosný SSD disk s odolným puzdrom zo silikónovej gumy v vojenskej zelenej farbe. Jeho rozhranie USB 3.2 Gen 2x2 ponúka bezkonkurenčné rýchlosti prenosu. So svojou vysokou kapacitou a kompatibilitou je ESD380C nepochybne ideálnou voľbou pre bezpečné a prenosné úložisko.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB Type C |
| Formát disku | Externý SSD |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 500 GB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 2 000 / 2 000 MB/s |
| Rozhranie pripojenia | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Typ flash pamäti | 3D NAND flash |
| Rozmery | 96,5 x 53,6 x 12,5 mm |
Čo je v balení
Kábel USB C
Kábel USB C na USB A
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 0760557861829 |
| Použití disku: | Externí disky |
| SSD Kapacita (GB): | 500 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen2 Type C |
| Typ disku: | SSD externý |
| Rychlost čtení MB/s: | 2000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 2000MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
