TRANSCEND Externý SSD disk ESD270C 1 TB, prenosný, USB 3.1 Gen.2, typ C a A, dva káble 520/460 MB/s, čierna
Kód: TS1TESD270C
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Prenosný disk SSD ESD270C
Transcend ESD270C je prenosný SSD disk s dokonalou kombináciou prenosnosti a spoľahlivosti, ktorý sa vyznačuje rýchlym prenosom dát a spoľahlivou integritou dát. Model ESD270C veľkosti kreditnej karty sa zmestí do peňaženky, takže je ideálnou voľbou pre podnikateľov, ktorí si potrebujú vziať dôležité súbory na mnohé cesty.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| vzhľad | |
| rozmery | 77 mm x 55.7 mm x 9.6 mm (3.03" x 2.19" x 0.38") |
| hmotnosť | 35 g (1.23 oz) |
| farba | Čierna |
| rozhranie | |
| typ USB | USB typu C na USB typu A/USB typu C na USB typu C |
| rozhranie pripojenia | USB 3.1. generácia 2 |
| úložisko | |
| typ blesku | 3D NAND flash |
| kapacita | 1 TB |
| prevádzkové prostredie | |
| prevádzková teplota | 0°C (32°F) ~ 70°C (158°F) |
| prevádzkové napätie | 5V |
| poznámka | Pre funkciu One Touch Auto-backup je potrebný softvér Transcend Elite. |
| výkon | |
| rýchlosť čítania (max.) | až do 520 MB/s |
| rýchlosť zápisu (max.) | až do 460 MB/s |
| poznámka | Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od hardvéru hostiteľa, softvéru, používania a kapacity úložiska. |
| záruka | |
| certifikát | CE/FCC/BSMI/NCC/RCM/EAC |
| záruka | Trojročná obmedzená záruka |
| Požiadavky na systém | |
| Operačný systém | Microsoft Windows 7 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 10 Mac OS X 10.5 alebo neskôr |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 760557850090 |
| Použití disku: | Externí disky |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB 3.1 Type C |
| Typ disku: | SSD externý |
| Rychlost čtení MB/s: | 450MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 450MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
