TRANSCEND SSD 225S 250GB, 2.5" SSD, SATA3, 3D TLC
Kód: TS250GSSD225S
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Transcend SSD 225S
Transcend SATA III 6Gb/s SSD225S sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou a stabilitou a poskytuje prenosovú rýchlosť až 560 MB/s na vylepšenie vášho notebooku a stolového počítača! S úložnou kapacitou až 2 TB a optimalizáciou firmvéru môžete bez obáv uložiť veľké množstvo súborov.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 2,5" |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 250 GB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 500/330 MB/s |
| Náhodná rýchlosť čítania/zápisu | až 40 000/75 000 IOPS |
| MTBF | 2 000 000 hodín |
| Zapsaných TB (TBW) | 90 TBW |
| Rozmery | 100 x 69.85 x 6.8 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 760557858973 |
| Použití disku: | Pro PC, Pro Notebooky |
| Formát: | 2.5" |
| SSD Kapacita (GB): | 250 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Typ disku: | SSD |
| Rychlost čtení MB/s: | 450MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 300MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
