TRANSCEND SSD 225S 500GB, 2.5" SSD, SATA3, 3D TLC
Kód: TS500GSSD225S
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Transcend SSD 225S
Transcend SATA III 6Gb/s SSD225S sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou a stabilitou a poskytuje prenosovú rýchlosť až 560 MB/s pre upgrade vášho notebooku a stolného počítača! S úložnou kapacitou až 2 TB a optimalizáciou firmvéru môžete bez obáv uložiť veľké množstvo súborov.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III |
| Formát disku | 2.5" |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 500 GB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 530/480 MB/s |
| Náhodná rýchlosť čítania/zápisu | až 55,000/75,000 IOPS |
| MTBF | 2 000 000 hodín |
| Zapsaných TB (TBW) | 180 TBW |
| Rozmery | 100 x 69.85 x 6.8 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 760557858980 |
| Použití disku: | Pro PC, Pro Notebooky |
| Formát: | 2.5" |
| SSD Kapacita (GB): | 500 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III |
| Typ disku: | SSD |
| Rychlost čtení MB/s: | 450MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 450MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
| Životnost zápisu SSD v TB: | Min. 100 TBW |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
