TRANSCEND SSD 425S 500GB, M.2 2242 SSD, SATA3 B+M Key, TLC
Kód: TS500GMTS425S
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Transcend M.2 SSD 425S
Transcend SATA III 6Gb/s M.2 SSD 425S je dodávaný s malým tvarovým faktom a vysoko kvalitným 3D NAND flash pamäťou, takže vylepší vaše ultrabooky a notebooky behom chvíle. SSD je navrhnuté s niekoľkými technológiami optimalizácie firmvéru, ako je medzipamäť SLC a mechanizmus LDPC ECC, ktoré zvyšujú spoľahlivosť úložiska a predlžujú životnosť disku. Malá vylepšenie môže priniesť veľký rozdiel.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | SATA III 6Gb/s |
| Formát disku | M.2 2242 |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 500 GB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 530/480 MB/s |
| Náhodná rýchlosť čítania/zápisu | až 50 000/75 000 IOPS |
| MTBF | 2 000 000 hodín |
| Zapsaných TB (TBW) | 180 TBW |
| Rozmery | 42,0 x 22,0 x 3,58 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 760557859369 |
| Použití disku: | Pro PC, Pro Notebooky |
| Formát: | M.2 |
| SSD Kapacita (GB): | 500 |
| Rozhranie: | interní Serial ATA III, M.2 (SATA) |
| Typ disku: | SSD |
| Rychlost čtení MB/s: | 450MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 450MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
| Chladič disku: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
