TRANSCEND SSD ESD310C 512GB, External SSD, ESD310C, USB 10Gbps, Type C/A
Kód: TS512GESD310C__ALT
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRANSCEND ESD310C Prenosný SSD 512TB
ESD310C je najmenší prenosný SSD od spoločnosti Transcend, ktorý poskytuje bleskurýchlu prenášaciu rýchlosť 10 Gb/s a kapacitu úložiska až 1 TB, čo vám umožní prenášať obrovské množstvo súborov počas zlomku sekundy. Vďaka začleneniu konektorov USB Type-A a Type-C do jediného disku je ESD310C pohodlnou a efektívnou možnosťou externého úložiska, ktorú nebudete chcieť prísť o!

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Použité rozhranie | USB Type-A/USB Type-C |
| Formát disku | Externý SSD |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 512 GB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 1050 / 950 MB/s |
| Rozhranie pripojenia | USB 10Gbps |
| Typ pamäte flash | 3D NAND flash |
| Rozmery | 71.3 x 20 x 7.8 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné disky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 760557861935 |
| Použití disku: | Externí disky |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | externí USB 3.1, USB 3.1 Type C |
| Typ disku: | SSD externý |
| Rychlost čtení MB/s: | 1000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 550MB/s a víc |
| Typ paměti SSD: | 3D |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
